Septim 3 už nechcete. 

Septim 4 je totiž to, co vám umožní šetřit i vydělávat

Septim není pokladna. Septim je nástroj, pro řízení restaurace. A nejen to, nástroj pro řízení úspěšné restaurace. 

O Septimu nově mluvíme jako o provozním systému restaurace. Uvědomujeme si, že s jeho komplexním přístupem už od začátku nemyslí jen na pokladnu, ale především na to, co se děje na pozadí celého provozu. Právě proto ho používají ty nejrespektovanější restaurace v ČR.

Septim usnadňuje práci a přináší zisk

Septim má při správném používání mnoho funkcí, které byste měli využívat. Pracujete s recepturami, jejich skládáním a sledováním food-cost? Rozdělujete správně role pro číšníky, šéfkuchaře a provozní? Máte pod kontrolou naskladňování a inventury?

Nejen tyto funkce, ale i další napojitelné systémy mohou být pro restauraci zásadní. Automaticky naskladňujete všechny suroviny? Umožňujete hostům rozdělit účet a zaplatit sami od stolu? Používáte nástroje pro hledání personálu?

Septim v aktuální verzi 4

Stejně jako váš mobilní telefon, počítač a brzo i lednička potřebuje i Septim aktuální verzi pro 100% fungování. Pokud máte ještě Septim 3 ozvěte se brzy ohledně upgradu. Bez ní se připravujete o mnoho funkcí a napojení dalších systémů. Ve vašem telefonu i počítači také nemáte systém bez aktualizací.

Co Septim 4 přináší?

  • Napojení dalších systémů. Jedině se Septim 4 můžete napojit Autset, Qerko, systém kuchyňských displejů, samoobslužné kiosky a další systémy. 
  • Nové funkce, které vám šetří čas (věrnostní systém pro zákazníky, napojení eshopu, mobilní číšník a další).
  • Hladší a rychlejší běh systému.
  • Aktuální vývoj se zaměřuje právě na verzi Septim 4. Pro další rozvoj vašeho systému a možností systému, je to nutná cesta.

Jak mohu přejít na Septim 4?

Pokud máte Septim 3 a zaplacenou servisní smlouvu, máte licenci na Septim 4 zdarma. Pokud ne, domluvíme se individuálně. Pro každý provoz nebo skupinu provozů je potřeba cenu spočítat zvlášť. Rozhodněte se do konce července, do kdy vám garantujeme stávající ceny.